Slovensky / English

search

Zákaznícka linka:

0850 111 332

HomeNaše
služby
Cenník
služieb
Legislatíva
v metrológii
DokumentyČasto kladené otázky O násKontaktZóna
pre klientov
Prepočet
jednotiek
Dozimetrické
merania

Novinky

Reakreditácia metrologických pracovísk SLM


Slovenská legálna metrológia, n.o., v aktuálnom roku 2015, úspešne absolvovala reakreditáciu  svojich metrologických pracovísk a ostatných organizačných zložiek Slovenskou národnou akreditačnou službou.

SLM je nepretržite akreditovaná, na prevažnú väčšinu ňou poskytovaných činností, od roku 1998. Organizácia sa usiluje reagovať nielen na rastúce požiadavky trhu ale aj na požiadavky svojich zákazníkov,  prevažne neustálym zdokonaľovaním a rozvíjaním prístrojového a technického vybavenia všetkých laboratórií. Aj vďaka tejto skutočnosti je schopná aj naďalej rozširovať portfólio svojich akreditovaných činností a v súčasnosti sa v oblasti poskytovania metrologických služieb môže pochváliť vôbec ich najväčším rozsahom v rámci Slovenskej republiky.

Rozsah akreditovaných činností pre kalibráciu meradiel (číslo osvedčenia K-100), skúšanie meradiel (S-358), organizáciu skúšok spôsobilosti (T-001) a certifikáciu produktov (P-017) si bližšie môžete pozrieť na webovej stránke Slovenskej národnej akreditačnej služby. 


Návrat na novinky
© 2013 reklamná agentúra ENTERPRISE